Mullfest - Pärnu Mullifestival 2024

Mullfest 2024 logo

MULLFEST Pärnus 6. juulil - täiuslik suvepäev värskes õhus eriilmeliste mullidega Eestist ja kaugemalt! Festival algab Mullipiknikuga Koidula pargis, mida sel aastal juhatab Mullfesti Mutukas ning millel tegevusi jätkub kogu perele! Festivali põhiüritus Café Grandi esisel alal kulgeb aga kuurortlinnale omasel moel pealelõunast südaöösse.

Kõigil festivali külalistel võimalik kohapeal nautida ja kaasa osta erinevaid mullijooke lihtsamatest vahuveinidest päris ehtsate šampanjadeni, ka alkoholivabad mullijoogid on esindatud.

Mõnus muusika, meeleolukad esitlused, vahvad võistlused, tänavatoit ning lihtsalt mõnus olemine kõigi pärnakate, suvepärnakate ja linna külaliste jaoks - see on selleaastase Mullfesti peamine idee toidu- ja joogikultuuri edendamise kõrval.

www.mullfest.ee 
Facebook Instagram 

mullfest 2024 parnu mullifestival cafe grand

Kasutame lehel küpsiseid

Mõned küpsised on vajalikud lehekülje tööks ja mõned on vajalikud, et kasutakogemust parandada. Saad otsustada, kas lubada need küpsised või keelduda neist. Kui sa keeldud küpsistest, siis kõik funktsioonid ei pruugi korralikult töötada.