Pärnu Veiniklubi õhtu

Oled oodatud Pärnu Veiniklubi õhtule

Vägevad vintaažid erakordselt šampanjamajalt. Lisaks ainulaadne kontsert.

5. juulil algusega kl 19.00 Café Grandis Pärnus

Õhtu juhatab sisse Greesi Desiree Langovitši ja Mark Kostabi kontsert, silmailu lisab Mark Kostabi graafikanäitus “Balti kirg”.

Greesi ja Mark on koos esinenud juba peaaegu 10 aastat. Kontserdil kõlabki ainult Kostabi originaalmuusika, tema kirjutatud on nii muusika kui ka laulusõnad. Kostabi muusika käib käsikäes tema visuaalse loominguga, tema lugude sõnad on kõike muud kui tüüpilised, sageli näiteks kajastamas hetke olukorda maailmas.

Kontserdile järgneb põnev šampanjadegustatsioon.

Tõeline šampanjasõber teab, et just vanemad aastakäigud on need, mis südame ärevusest puperdama panevad ja maitsemeeled taevastesse kõrgustesse tõstavad. Mullfesti eelõhtul maitseme üheskoos ära Champagne DRAPPIER varakambritest pärinevad vanemad aastakäigud, mida kaubandusest ega isegi peentest vinoteekidest ei leia. Tegemist on Drappier’ maja enda nn raamatukoguga, milles hoitakse vanu väärikaid aastakäike ehk eliitkollektsiooniga, mida saavad mekkida vaid selle maja parimad sõbrad. Tasub teada sedagi, et aastaid on Champagne Drappier kindlalt Top30 Most Admired Champagne Houses of the World nimekirjas ja mitte asjata. Selle väikese peremaja toodang on suurepärane, vanemad aastakäigud lausa jumalikud. Meil on üheskoos võimalus degusteerida järgmine kaunis rivi šampanjasjd, mille kompositsioon ja veinimeister on igal aastal sama, muutujaks üksnes AEG ehk konkreetne aasta:

Drappier OENOTHEQUE Brut 2007
Drappier OENOTHEQUE Brut 2006 MAGNUM
Drappier OENOTHEQUE Brut 2005
Drappier OENOTHEQUE Brut 2004
Drappier OENOTHEQUE Brut 2003 - 21 a!

Degusteeritavate šampanjade juurde suupisted.

Osalustasu Pärnu Veiniklubi ja Suvepealinna Šampanjaklubi liikmele 79 eurot, külalisele 89 eurot.
Kohatde arv on piiratud ja koha tagab ülekanne MTÜ Pärnu Veiniklubi a/a EE151010220277414228

Info ja registreerumine üritusele telefonil: +372 444 3412, e-postil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

5.07.24 Drappier veinidegustatsioon

Palun täida väljad
Palun täida väljad
Palun täida väljad

Kasutame lehel küpsiseid

Mõned küpsised on vajalikud lehekülje tööks ja mõned on vajalikud, et kasutakogemust parandada. Saad otsustada, kas lubada need küpsised või keelduda neist. Kui sa keeldud küpsistest, siis kõik funktsioonid ei pruugi korralikult töötada.