Etiketikoolitused ja salongiõhtud

Kutsume koos oma hea koostööpartneri Etiketisalongiga teid perede, sõprade või kolleegidega nautima harivaid ja meeleolukaid etiketiteemalisi salongiõhtuid, koolitusi ning seminare.

1. Inglise stiilis teeõhtu „Afternoon tea” (Kellaviietee).

Tutvustame ja naudime aegumatut ja elegantset Inglise teekultuuri. Vaatame millal ja kuidas see armastatud brittide tee-traditsioon alguse on saanud, õpime tee- ja kohvilaua etiketti. Lisaks teadmised tänapäevasest seltskonnaetiketist. Sobib ideaalselt tähtpäeva rikastamiseks.

2. „Ladies Afternoon tea” 

Lisaks Inglise teekultuurile pakume spetsiaalselt naistele loodud etiketiõhtul teadmisi ja oskusi, mis aitavad olla daamilikult kaunis, elegantne ning luua alati hea esmamulje, liikuda ja suhelda seltskonnas enesekindlalt ja naiselikult.

3. „Söögilaua Elegants” - lauakombed ja restoranietikett.

Sama tähtis kui toit ise, on ka see, kuidas seda süüakse. Koos söömine on oluline hetk, kus jagatakse naudingut, toitu ja vestlust, see on eelkõige sotsiaalne tegevus.
Tulge ja lihvige oma lauakombed ning teadmised restorani- ja seltskonnaetiketist kõrgemale tasemele ning te olete oodatud igas seltskonnas nii koduses Eestis, Londonis, Pariisis või New Yorkis. See on kogemuslik koolitus, mille käigus saate nautida suurepärast teenindust koos mitmekäigulise ja hõrgu lõuna- või õhtusöögiga. Sobib nii individuaalkliendile, perele, kollektiivile kui sõpruskonnale mõne tähtsündmuse rikastamiseks

Lisaks salongiõhtutele võimalik meie juures läbi viia ärietiketiseminare töökollektiividele.

4. Ärietiketi lõuna- või õhtusöök.

Ärisuhtluses on palju elemente, millele parema tulemuse saavutamiseks tähelepanu pöörata. Ärikliendid ootavad vähemalt viietärni kohtlemist ja jättes tähelepanuta olulised punktid suhtlemisel, käitumisel või riietumisel, asetab see teid automaatselt ebasoodsasse olukorda. Meie ärietiketi programm annab vajalikud oskused ja teadmised efektiivseks suhtlemiseks ja rõivastumiseks igapäeva- ja tööelus lisades enesekindlust, tugevdades professionaalset autoriteeti, usaldusväärsust ning tõsiseltvõetavust. Lisaks omandate suurepärased lauakombed, et olla suurepärane võõrustaja või külaline mis tahes ärilõunal või pidulikul vastuvõtul.

5. Etiketi õppelõuna kooliklassidele.

Pakume harivaid etiketilõunaid, kus professionaalne etiketiõpetaja Erika Kolbakov jagab õpilastele teadmisi viisakast suhtlemiset, käitumisest, lauakommetest ning restoranietiketist ja seda kõike kahekäigulise hõrgu lõuna- või õhtusöögi käigus. Õppel toimub praktika ja teooria käsikäes.


Salongiõhtuid ja koolitusi viib läbi professionaalne etiketikoolitaja Erika Kolbakov Etiketisalongist.


Küsi pakkumist siit või helista +372 444 3412

Palun täida väljad
Palun täida väljad
Palun täida väljad

Kasutame lehel küpsiseid

Mõned küpsised on vajalikud lehekülje tööks ja mõned on vajalikud, et kasutakogemust parandada. Saad otsustada, kas lubada need küpsised või keelduda neist. Kui sa keeldud küpsistest, siis kõik funktsioonid ei pruugi korralikult töötada.