Mullfest - Pärnu Mullifestival 2021

logo mullfest21 2 1

MULLFEST Pärnus 10. juulil - täiuslik suvepäev värskes õhus eriilmeliste mullidega Eestist ja kaugemalt! Festival algab Mullipiknikuga Koidula pargis, mida sel aastal juhatab Mullfesti Mutukas ning millel tegevusi jätkub kogu perele! Festivali põhiüritus Café Grandi esisel alal kulgeb aga kuurortlinnale omasel moel pealelõunast südaöösse.

Kõigil festivali külalistel võimalik kohapeal nautida ja kaasa osta erinevaid mullijooke lihtsamatest vahuveinidest päris ehtsate šampnajadeni, ka alkoholivabad mullijoogid on esindatud.

Mõnus muusika, meeleolukad esitlused, vahvad võistlused, tänavatoit ning lihtsalt mõnus olemine kõigi pärnakate, suvepäranakate ja linna külaliste jaoks - see on selleaastase Mullfesti peamine idee toidu- ja joogikultuuri edendamise kõrval.

Festivalialale saab sisse piletiga, piknik on külastajatele tasuta.

Mullfest 2021 teoks saamist toetavad: Mullfest, Pärnu Veiniklubi, Mulligalerii, Café Grand, Mamm&Frukt veinimaja ja Pärnu Linnavalitsus.


Piknik Koidula pargis kell 16-20, tasuta.

Mullfest kell 16-24, piletiga.

Pilet 15 €
Seltskonnapilet, 4 inimest 45 €
Hind sisaldab Mullfesti kaelakotikest, klaasi ja 15 degustatsiooni.

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

www.mullfest.ee 
Facebook Instagram 

Mullfest, Café Grand